Přihlášení do inzerce

(pozměnit, nebo vymazat již existující inzerát)


 
Zadat nový inzerát | Zapomenuté heslo

Partneři i-staveniště

Hlavní strana INZERCE KLASICKY

Stránky INZERCE KLASICKY (Inzerce klasicky na i-staveništi) slouží k bezplatné inzerci s tematikou alternativního stavění. Inzeráty jsou rozděleny do dvou sekcí (Nabídka, Poptávka) a může jim být přiřazena jedna z kategorií (nářadí, zahrada, stavební materiál atd.). Inzeráty můžete zadávat, později měnit nebo odstranit. Vložením prvního inzerátu (zadat nový inzerát) se automaticky registrujete do služby inzerce klasicky. Je zapotřebí zadat váš e-mail, který bude sloužit jako uživatelské jméno, a zvolit si heslo. Přihlašovací údaje vám obratem pošleme na zadaný e-mail.

K inzerátu lze přidat obrázek (.jpg, .png, .gif). Platnost inzerátu vyprší po třech měsících a bude automaticky smazán. Zadavatel může kdykoli v této době expiraci prodloužit ve Správě inzerátů. Podívejte se jak na to. K inzerátu můžete zadat klíčová slova, která pomohou při vyhledávání vašeho inzerátu. Inzeráty lze filtrovat podle kategorií. Zapomenuté heslo vám bude zasláno do e-mailu přes tento formulář. Další informace o jednotlivých inzercích najdete v článku O inzerci.

Je dovoleno vkládat pouze inzeráty s tematikou alternativního stavění. Provozovatelé stránek neodpovídají za vložené inzeráty a vyhrazují si právo nevhodné inzeráty smazat bez udání důvodu a bez uvědomění zadavatele.

Přidáním inzerátu se registrujete do služby INZERCE KLASICKY a zavazujete se dodržovat podmínky této služby (pdf).

Počet zadaných inzerátů a inzerentů:

inzerátů celkem: 14
aktivních inzerentů celkem: 10
inzerátů nabídky: 10
inzerátů poptávky: 4
garance obsahu david
stránky vytvořil pazder
grafická podoba slávule
korektor wea